Маєш питання? Ми завжди на зв'язку
моб/viber 0673703672, 0638326877
Click to order
Кошик
Total: 
Імя, прізвище
e-mail
Контактний телефон
Доставка
Ваші дані для доставки:
Промокод
Ваші уточнення по замовленню
Payment method
Багаторазові гігієнічні прокладки з максимально натуральних матеріалів.

Чому саме багаторазові прокладки і чому саме з натуральних матеріалів? - Це максимум турботи про ваше здоров"я та здоров"я планети.
І ні, це не ті шматинки, вони не з "совка", чи ще щось, адже багаторазові прокладки не до порівняння із ними (зручність, водонепроникність, естетика і т.п. ) ❤ Чи підійдуть вони вам?
Тут варто спробувати, щоб зрозуміти!

Матеріали:
❤Конопля використовується в прокладках, та, що вирощена та виготовлена в Україні, тож ці прокладки вийшли на 100% українськими :)
Конопляна тканина володіє високою міцністю і практичністю, не викликає алергії, створює температурний і енергетичний баланс, має антисептичні і ранозагоювальні функції. Пористість волокон коноплі дає змогу тканині краще вбирати вологу і саме тому дає можливість тілу «дихати» під час спеки. Конопля має дуже високу гігроскопічність. Конопля не накопичує статичну електрику, на відміну від синтетики, вовни і бавовни. Основною перевагою тканини з конопель є відсутність у хімічному складі рослин пестицидів та інших хімічних речовин, які застосовуються для захисту й стимуляції росту посівних культур. Там, де ростуть коноплі, сусідні рослини, дерева й чагарники не заражаються інфекціями та не мають комах-шкідників. :)
❤ Меринос-одна з моїх улюблених тканин, якою займаюсь вже кілька років. Чудово поглинає, залишається найбільш сухою з усіх натуральних тканин, втримує запах, здатна до самочищування, дуже ніжна до тіла. З усіх прокладок мериносові- найбільш м"які. Але має й мінуси- трикотаж з мериноса делікатний і зношується швидше за інші натуральні тканини.
Льон вбирає вологу краще за бавовну, а також активніше виводить її на поверхню. Тому він швидше сохне, створюючи додатковий охолоджувальний ефект. Лляні волокна не утворюють зарядів статичної електрики, мають антисептичні й гіпоалергенні властивості. Характеризується високою стійкістю до прань, міцністю, вологовбиральними властивостями і сорбційною здатністю, паропроникністю.

Спробуй і зрозумій, чи підходять вони тобі ❤
Made on
Tilda