Маєш питання? Ми завжди на зв'язку
моб/viber 0673703672, 0638326877
Click to order
Кошик
Total: 
Імя, прізвище
e-mail
Контактний телефон
Доставка
Ваші дані для доставки:
Промокод
Ваші уточнення по замовленню
Payment method
Май-слінги #майслінг (Mei Thai, Mei Tai) - це один з різновидів фізіологічно правильних переносок для діток, який має тисячолітню історію та є традиційною для багатьох країнах Азії, зокрема Китай і Таїланд.

На початках це був прямокутний шматок тканини з чотирма пасками по кутах, проте з часом конструкція удосконалювалась та осучаснювалась. Нижні лямки — коротші — зав'язують на талії, верхні — довгі — формують перехрещення за спиною матері, виводяться під ніжки малюку та зав'язуються за спиною на рівні талії дорослого.

Сучасні май слінги мають більш досконалу конструкцію, поясні лямки защіпаються на фастекс, спинка має виточки, регулюється по ширині та висоті краще адаптовуючись під фізіологію малюка.

Маї бувають з звичайної та шарфової (слінгового типу) тканин. З шарфової тканини краще огортають дитину та тягнуться по-діагоналі, тому їх можна використовувати для діток з народження (орієнтовно від 3.5 кг), якщо вони шиті під розмір, або мають регулювання.


Серед різноманітності виробників май слінгів ми обрали для вас найкращі, ми обирали ті, які виготовленні з тканини "слінгового типу" та з регулюванням. Адже їх можна налаштувати під будь-яку тілобудову дитини і вони ростимуть разом з малюком. Перевага цих слінгів також в типі тканини, яка тягнеться тільки по діагоналі. Анатомічний крій май-слінгу дає можливість дитині перебувати у правильному фізіологічному положенні, дитина не сидить на попі, а провисає, наче в гамаку. Тканина слінгу рівномірно притягує дитину до мами, так ніби вона тримає її на руках, притискаючи до себе.

При народженні, дитина ще не має сформовані вигини (лордози і кіфози) і її форма хребта - це порожниста дуга. Слінг зберігає правильне фізіологічне положення незміцнілого хребта дитини, а тазостегнові суглоби знаходяться в "М - позиції" що забезпечує профілактику дисплазії.


Зверніть увагу, що дитина в слінгу повинна досить щільно притягатись до дорослого. У вертикальному положенні таз та стегна дитини повинні розташовуватись симетрично до хребта, а корпус малюка не має бути нахилений в сторону. Руки дитини попереду, приблизно на одній висоті.

У май слінгу має бути зручно як дитині так і дорослому. Варто слідкувати, щоб був рівномірний натяг тканини по всій довжині. Якщо слінг провисає навколо тіла дитини або матері або збирається в складки, він не забезпечує належної підтримки. Навпаки, надмірно затягнута місцями тканину створює області надлишкового тиску, яке може стати причиною дискомфорту.

Дотримуючись усіх порад , слінги стануть вашими вірними помічниками у батьківстві! А якщо ж виникають питання - ми завжди раді допомогти!

Made on
Tilda