Маєш питання? Ми завжди на зв'язку
моб/viber 0673703672, 0638326877
Click to order
Кошик
Total: 
Імя, прізвище
e-mail
Контактний телефон
Доставка
Ваші дані для доставки:
Промокод
Ваші уточнення по замовленню
Payment method
"Четвертий триместр",
базові потреби малюків

Напевне багато з вас чув, про 4 триместр вагітності. Чи не чули? Розкажіть в коментарях чи чули про таке.
Насправді термін «четвертий триместр» не має жодного відношення до вагітності, адже він починається після народження дитини і триває перші 3 місяці малюка, коли він звикає до нових умов існування і адаптовується до світу поза маминим животиком.
Справа в тому, що людські діти найбільш непристосовані з усіх ссавців, які народжуються на нашій планеті. Більшість тварин відразу після народження здатні встати, піти або доповзти до «їжі»

Новонароджені люди - це крихітні безпорадні істоти, які не тримають голівку, не можуть перевернутись і на всі 100% потребують догляду сторонніх. Саме тому, вчені зійшлись на думці, що жінки повинні були б виношувати своїх дітей не 9, а хоча б 12 місяців, для того, щоб на світ з'явилося вже більше сформоване дитя, як фізично, так і емоційно. Проте «пропускна здатність» жіночого організму не відповідає розмірам голови тримісячної дитини і шляхом еволюції склалось так, що жінки все ж народжують після третього триместру і вже далі піклуються про малюка зовні.
Власне цей період і назвали «четвертим триместром», тому що відразу після народження малюк прив'язаний до мами і потребує її для повноцінного розвитку..
В цей час малюку потрібна наша максимальна присутність, спільний сон та бути на ручках.
Дехто вважає, що діти з'являються на світ вже досить досвідченими і підступними маніпуляторами , тому їх не можна балувати і варто відразу привчати до порядку. Такі лихо-порадники рекомендують мамам "дати дитині поплакати, щоб вона зрозуміла, що маніпуляції не діють", "не брати на руки, бо звикне", "знати своє місце в ліжечку" щоб вона не звикала маніпулювати криком і вимагати бажаного
Та це не так. Науково доведено, що діти в такому ранньому віці не можуть хитрувати та маніпулювати. Справа в тому, що дитині зараз потрібна мама.
Малюк усе своє життя був у маминому животику, насолоджувався своїм комфортним існуванням і заспокійливим звуком її серцебиття. А потім він різко опинився зовні, він покинув "свій маленький рай" і опинився у середовищі, яке цілком інше, чим було. Тут потрібно дихати повітрям, дивитися на сонячне світло, хотіти їсти, пити, носити одяг, а ще підгузки брудняться, температура нестабільна, довкола з'явилось безліч звуків, запахів та й взагалі інших людей, які постійно щось від тебе хочуть...
Ви уявіть який це стрес та переворот у житті малюка, це наче б ви заснули вдома, а прокинулись десь на далекому Марсі..
Тому дуже важливо допомогти дитині освоїтись, дати зрозуміти, що тут теж добре і безпечно. А це ми можемо зробити, якщо мама поряд, коли малюк чує її запах, звук її серця і відчуває дотик її шкіри. Тому не варто боятись спільного сну, годувати на вимогу чи носити на руках, цим ви не привчаєте малюка до цих дій, а допомагаєте йому окріпнути. Адже це основні базові потреби дитини.
Власне суть «четвертого триместру» в тому, щоб малюк «дозрів» і підготувався до початку освоєння навколишнього світу. Він із задоволенням відпустить маму і переключиться на вивчення довколишнього світу , коли стане готовий.
Звісно, безперервне перебування поруч з новонародженим - це дуже важко і вимотує як фізично, так і емоційно. Але мама повинна розуміти, що це тимчасово.
І тут не можу не згадати про слінги! Адже переноски допомагають матусям задовольняти потребу дитини бути поруч і, водночас, дають змогу до мобільності та свободи дій. Вдягнувши малюка у слінг-шарф (май чи рюкзак), мама може вільно вирушати по своїм справам чи просто пройтись і випити кави.
Малюк наче знову опиняється у животику, йому затишно і спокійно - а ви маєте час для себе!
Потрібна допомога у виборі - радо допоможемо. Маємо нові на продаж, а також є опція прокату. Звертайтесь!
Сподіваюсь вам була корисна інформація.
Made on
Tilda